Amazon шукає 5 тисяч працівників на неповний робочий день

Amazon шукає 5 тисяч працівників на неповний робочий день

Шукаєте роботу з гнучким графіком? А Amazon шукає вас

Amazon шукає 5 тисяч працівників на неповний робочий день
скрін з відео Amazon

Компанія Amazon створить 5 тисяч робочих місць для людей, які хочуть працювати «з дому». Робота займатиме неповний робочий день і матиме гнучкий графік.

Про це Amazon оголосила на своєму офіційному сайті.

Робота полягатиме в тому, щоб відповідати на запити клієнтів по телефону або електронною поштою. Співробітник стане агентом з обслуговування клієнтів, йому потрібно буде працювати 20 годин на тиждень.

Працівники Amazon, зайняті неповний день, отримують особливі пільги і бонуси, якщо відпрацьовують 20 годин на тиждень. Зокрема, їм надається медична страховка, включаючи послуги стоматолога і окуліста, 95%-ва оплата курсів підвищення кваліфікації в будь-яких галузях, затребуваних у компанії.

«Є багато людей, яким потрібна гнучка робота ─ наприклад, дружини військових, студенти, батьки в декреті. Ми раді надати можливість цим талановитим людям, незалежно від того, де вони знаходяться, реалізувати себе», ─ заявив Том Вейланд, віце-президент Amazon з обслуговування клієнтів у прес-релізі.

5 тисяч працівників, які працюють з дому неповний день, ─ це частина загального плану компанії збільшити кількість таких працівників загалом до 30 тисяч протягом 2017 року.

Крім того, в січні компанія оголосила, що збільшить штат постійних співробітників на 100 тис. протягом півтора року. Очікується, що до середини 2018 року кількість працівників у США перевищить 280 тис. осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті