Скасована абонплата за газ

Скасована абонплата за газ

Згідно з попереднім рішенням споживачі повинні були платити за газ щомісяця

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг скасувала своє рішення про введення абонплати за газ. Регулятор ухвалив рішення в понеділок 10 квітня.

«Скасувати (рішення НКРЕКП про запровадження абонентської плати за розподіл газу – ред.), провести додаткові консультації, забезпечити, щоб ні для одного українця не було підвищення згідно з цим рішенням», – сказав глава НКРЕКП Дмитро Вовк.

Такому перебігу подій передувала заява президента Петра Порошенка, в якій він звернувся до Кабміну та НКРЕКП з пропозицією призупинити дію скандальної постанови щодо запровадження абонплати за газопостачання. «Без діалогу з людьми такі рішення не приймаються», – прокоментував рішення про запровадження абонплати на газ Петро Порошенко.

Нагадаємо, Нацкомісія з державного регулювання у сферах енергетики і компослуг 28 квітня 2017 затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

Плату з 1 квітня повинні були платити споживачі щомісяця, незалежно від фактичного обсягу споживання. Абонплата повинна була нараховуватися на підставі приєднаної потужності кожного споживача (відповідно до типу газового лічильника).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті