Порошенко: Рішення щодо абонплати на газ слід призупинити

Порошенко: Рішення щодо абонплати на газ слід призупинити

НКРЕКП змінила методику розрахунку тарифів на газ з 1 квітня

Президент звернувся до Кабміну та НКРЕКП з пропозицією призупинити дію скандальної постанови щодо запровадження абонплати за газопостачання.

«Без діалогу з людьми такі рішення не приймаються», – прокоментував рішення про запровадження абонплати на газ Петро Порошенко, цитує його прес-служба.

Глава держави наголосив: «Дія зазначеної постанови має бути призупинена! Звертаюся до Уряду та НКРЕКП знайти узгоджене рішення, яке б передбачало непідвищення тарифів та розповсюдження субсидій на всі види платежів для всіх, хто цього потребує».

Нагадаємо, НКРЕКП змінила методику розрахунку тарифів на газ. З 1 квітня тариф для населення розділили надвоє. Тепер він включає окремо плату за газ як за товар та абонплату за користування приєднаними потужностями.

Остання нараховуватиметься відповідно до одного з чотирьох типів газового лічильника та буде різною у кожного газорозподільного підприємства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло