«Національний корпус» розпочав безстрокову акцію протесту під стінами Сбербанку
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Національний корпус» розпочав безстрокову акцію протесту під стінами Сбербанку

Активісти не розходяться, охорону біля центрального відділення «дочки» Сбербанку в Києві посилено

Правоохоронці посилили охорону громадського порядку біля центрального відділення «дочки» російського Сбербанку в Києві на вул. Володимирській, де активісти «Національного корпусу» у понеділок, 10 квітня, розпочали безстрокову акцію протесту. Навпроти входу до банку активісти встановили два намети, а також дерев'яні лавки. Всі бажаючі озвучують свою позицію за допомогою гучномовця. Присутні поводяться мирно.

Як передає «Інтерфакс-Україна», через годину після початку акції, близько 13.00, на Володимирську під'їхали два автобуси з правоохоронцями у повній екіпіровці, біля 40 нацгвардійців вишикувалися вздовж відділення банку. Вікна банку закриті ролетами, однак відділення працює, охоронці впускають і випускають нечисленних відвідувачів.

Нагадаємо, 7 квітня 2017 року Сбербанк Росії на своєму офіційному сайті розмістив оголошення про остаточний вихід з українського ринку. Свої дії банк пояснив довгостроковими негативними тенденціями в економічному житті України, які створили передумови для прийняття Сбербанком такого рішення.

У Сбербанку наголосили на готовності коректно вийти з українського ринку, при цьому максимально захищаючи інтереси українських клієнтів і співробітників. І сподівалися, що процес переходу активу Сбербанку в Україні до консорціуму нових власників пройде відповідно до чинного законодавства України та згідно з міжнародним правом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло