Сбербанк урочисто попрощався з Україною

Сбербанк урочисто попрощався з Україною

Банк зобов'язався максимально захистити інтереси українських клієнтів та співробітників

7 квітня 2017 року Сбербанк Росії на своєму офіційному сайті розмістив оголошення про остаточний вихід з українського ринку. Свої дії банк пояснює довгостроковими негативними тенденціями в економічному житті України, які створили передумови для прийняття Сбербанком такого рішення.

«Події останнього місяця – введення санкцій РНБО, а також агресивні і наполегливі дії з боку «Національного корпусу» – активізували переговорний процес з покупцем активу Сбербанку в Україні», – підкреслюється у заяві.

Сбербанк наголошує на готовності коректно вийти з українського ринку, при цьому максимально захищаючи інтереси українських клієнтів і співробітників. І сподівається, що процес переходу активу Сбербанку в Україні до консорціуму нових власників пройде у відповідності до чинного законодавства України та згідно з міжнародним правом.

З новими акціонерами банк планує продовжити розвиток в Україні, виконуючи всі зобов'язання перед клієнтами.

Нагадаємо, минулого тижня стали відомі подробиці операції з продажу Сбербанку в Україні структурам Григорія Гусельникова і Саїда Гуцерієва.
Григорій Гусельников через Norvik Banka отримає 45%, Саїд Гуцерієв – 55%. 

Сума угоди офіційно не розкривалася, але йшлося приблизно про $130 млн, тобто навіть менше його капіталу. Банк має змінити не тільки власників, але й назву – на Norvik Banka.

Санкції НБУ проти п'яти дочірніх структур російських банків в Україні – Сбербанк, ВТБ, Промінвестбанк, ВіЕс-банк і Банк Москви (БМ-банк) – почали діяти 23 березня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло