ФГВФО ввів тимчасову адміністрацію до Фінбанку

ФГВФО ввів тимчасову адміністрацію до Фінбанку

7 квітня правління НБУ віднесло Фінбанк до категорії неплатоспроможних

ФГВФО на підставі рішення НБУ від 7 квітня 2017 року про віднесення одеського Фінбанку до категорії неплатоспроможних з 10 квітня на місяць ввів у банк тимчасову адміністрацію.

Всі повноваження тимчасового адміністратора банку делеговано Вікторії Степанець, повідомляється на сайті Фонду.

Нагадаємо, 7 квітня правління Національного банку прийняло рішення за №217-рш/БТ «Про віднесення Публічного акціонерного товариства «Фінбанк» до категорії неплатоспроможних».

Пояснювалось, що Фінбанк подав до НБУ програму капіталізації, яка передбачала виконання низки заходів з метою докапіталізації банку, але станом на 1 квітня 2017 року ці заходи не виконані.

Також Фінбанк не подав у визначені строки Національному банку план заходів щодо приведення діяльності банку у відповідність до вимог законодавства та нормативно-правових актів Національного банку України щодо операцій з пов’язаними з банком особами.

Саме невжиття банком та акціонерами Фінбанку запланованих заходів призвело до погіршення його фінансового стану, підкреслили у НБУ.

За даними ФГВФО, загальна гарантована державою сума відшкодування становить 2,9 млн грн. 99% вкладників Фінбанку отримають свої вклади у повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану ФГВФО в 200 000 грн. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають виплати в межах суми, гарантованої Фондом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло