«Київенерго» планує витратити 550 млн грн на реконструкцію теплових та електромереж

«Київенерго» планує витратити 550 млн грн на реконструкцію теплових та електромереж

Орієнтовна сума інвестицій за 2017 рік: у тепломережі – 243 млн грн, в електромережі – 308 млн грн

Столична енергокомпанія «Київенерго» планує у поточному році інвестувати близько 550 млн грн в реконструкцію і розвиток теплових та електричних мереж.

Про це на брифінгу в Києві у вівторок, 11 квітня, повідомила виконавчий директор компанії Аліна Бондаренко, передає «Інтерфакс».

«Орієнтовна сума інвестицій у тепловій блок у 2017 році – 243 млн грн, в електричний – 308 млн грн», – сказала Бондаренко.

За словами Бондаренко, цього року компанія розраховує реконструювати, замінивши насосне обладнання, близько 120 теплових пунктів, встановити майже 4000 модемів для дистанційного знімання показань будинкових лічильників тепла і продовжити програму установки таких лічильників, а також замінити 7 км теплотрас.

До того ж «Київенерго» планує реконструювати електропідстанцію «Центр», підвищивши надійність електропостачання центральної частини міста, зокрема, Печерська.

Зазначимо, на початку 2017 року міський голова Києва Віталій Кличко однозначно дав зрозуміти, що наступний опалювальний сезон пройде вже без участі «Київенерго», а мережами опікуватиметься певний абстрактний інвестор. Як відомо, договір щодо оренди тепломереж та ТЕЦ завершується 31 грудня 2017 року.

«Ведемо переговори з трьома компаніями з Норвегії, Польщі, Франції, які готові брати участь у відкритих торгах на концесію тепломереж «Київенерго», – сказав Кличко у січні. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті