«Антонов»: на випробуваннях Ан-2-100 встановив рекорд

«Антонов»: на випробуваннях Ан-2-100 встановив рекорд

Ан-2 – найбільший у світі одномоторний біплан

«Антонов»: на випробуваннях Ан-2-100 встановив рекорд
Фото: прес-служба ДП "Антонов"

На льотно-випробувальній базі ДП «Антонов» легкий літак Ан-2-100, сучасна модифікація відомого біплана Ан-2, виконав випробувальний політ. Літак підняв вантаж рекордної для свого класу ваги в 3202 кг на висоту 2700 м. Максимальне комерційне навантаження Ан-2-100 складає 1500 кг.

Повідомлення про спробу встановлення рекорду буде передано до Міжнародної федерації авіаційного спорту, запевняють у прес-службі ДП «Антонов».

Ан-2 до цих пір залишається найбільшим у світі одномоторним біпланом. Ан-2-100 призначений для пасажирських, вантажних та змішаних пасажирсько-вантажних перевезень на місцевих повітряних лініях.

Головна відмінність Ан-2-100 від його попередника – у силовій установці з маршовим турбогвинтовим двигуном МС-14 розробки та виробництва АТ «Мотор-Січ». Одна з переваг цієї заміни – перехід з авіаційного бензину на авіаційний керосин. Таким чином значно підвищено рентабельність літака. До того ж Ан-2-100 оснащений повітряним реверсивним гвинтом АВ-17 (на заміну АВ-2). Вага пустого знарядженого Ан-2-100 на 200 кг менша за вагу Ан-2.

Зазначимо, 31 березня вперше піднявся у повітря новітній український літак, розроблений ДП «Антонов» на замовлення Саудівської Аравії. Літак був виготовлений повністю без російського комплектування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло