Laptop Magazine розкритикував ноутбуки Apple

Laptop Magazine розкритикував ноутбуки Apple

Apple опустилася на 5-е місце в десятці найкращих брендів лептопів

Laptop Magazine розкритикував ноутбуки Apple
Фото apple.com

Компанія Apple в 2017 році опустилася з першого на п'яте місце в рейтингу десяти найкращих брендів ноутбуків, складеному Laptop Magazine.

Як зазначає видання MarketWatch, рейтинг складається з урахуванням того, які з найбільших брендів лептопів пропонують найкраще поєднання якості, інновацій, технічної підтримки, дизайну і вартості.

У Laptop Magazine відзначають зниження кількості балів, отриманих ноутбуками Apple за підсумками оцінки, в тому числі через надто високі ціни на її продукцію і відсутність зовнішніх портів.

Apple опустилася на п'яте місце, розділивши його з Acer, хоча очолювала рейтинг брендів ноутів з моменту початку його публікації в 2010 році, йдеться в повідомленні Laptop Magazine.

Перше місце в рейтингу цього року посіла компанія Lenovo, за нею йдуть Asus, Dell і HP.

«Lenovo опинилася на першому місці завдяки великій кількості лептопів, які отримали високу оцінку, а також новаторським технологіям та істотному покращенню підтримки клієнтів», ─ пише видання.

Apple вже не та: ноутбуки компанії не витримують конкуренції
графік Market Watch

Нагадаємо, Австралійська комісія захисту споживачів подала в суд на Apple за те, що техногігант «заблокував» ─ або відключив за допомогою оновлення програмного забезпечення ─ сотні смартфонів і планшетів, а потім відмовився розблокувати їх на тій підставі, що покупці раніше ремонтували свої пристрої в інших сервісах, не Apple.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло