Називати окуповані території Донбасу «ДНР» і «ЛНР» неприпустимо

Називати окуповані території Донбасу «ДНР» і «ЛНР» неприпустимо

ВССУ заборонив судам нижчих рівнів використовувати в судових рішеннях ці назви

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ (ВССУ) заборонив судам нижчих рівнів використання в судових рішеннях назв «Донецька народна республіка» і «Луганська народна республіка» відносно тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляється на сайті ВССУ.

В інформаційному листі за підписом заступника голови ВССУ Марини Червинської підкреслюється, що інколи у текстах судових рішень зустрічаються словосполучення «Донецька народна республіка» й «Луганська народна республіка».

«Така практика є неприпустимою, оскільки факт існування ані так званої «Донецької народної республіки», ані так званої «Луганської народної республіки» не визнається органами влади України, а окремі райони, міста, селища та села Донецької й Луганської областей визнані тимчасово окупованими територіями», – констатують у листі ВССУ.

ВССУ доручив судам використовувати коректні формулювання для населених пунктів, розташованих на окупованій території, тобто без вживання вищевказаних словосполучень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло