На засіданні уряду вкотре поговорили про стан українських доріг

На засіданні уряду вкотре поговорили про стан українських доріг

Гройсман наголосив на необхідності терміново змінити підходи до контролю якості дорожніх робіт

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав місцеву владу із максимальною відповідальністю та ефективністю використовувати отримані у результаті децентралізації можливості на будівництво та реконструкцію доріг та забезпечити високу якість виконання цих робіт. Гройсман також вимагає жорсткої відповідальності для тих, хто винен в неефективному використанні державних ресурсів, виділених на будівництво доріг, і неякісному виконанні робіт минулого року.

Про це він заявив під час засідання уряду у середу, 12 квітня.

«З 2018 року багато доріг і коштів переходять на місцевий рівень. У зв'язку з цим місцева влада має бути інфраструктурно готовою до такої роботи», – зазначив Гройсман і закликав усіх до максимальної відповідальності у цій сфері.

Прем'єр підкреслив, що на місцях можливо краще проконтролювати якість виконання робіт, ніж це робилося з центру.

«Важливо, щоб місцева влада, яка у результаті децентралізації отримала мільярди, десятки мільярдів, які можливо використовувати у тому числі на реконструкцію і будівництво доріг, дуже сумлінно виконала свою роботу, свої завдання, – наголосив Володимир Гройсман. – Ми готові інвестувати в те, щоб українські дороги отримали належну якість. Але якщо ми будемо бачити «халтуру» по регіонах… Неважливо – це державні або місцеві кошти, ми не будемо цього терпіти. Халтурників виводьте поза межі. Про них буде знати вся країна. Я підтримую зміну підходів до контролю якості».

Нагадаємо, вчора, 11 квітня, на прес-конференції щодо підсумків року діяльності уряду Гройсман заявив, що Кабмін упродовж року своєї роботи виконав те, що обіцяв – стабілізував економічну ситуацію, відновив економічне зростання та розпочав капітальний ремонт країни.

За результатами 2016 року українська економіка зросла на 2,3%, середня номінальна заробітна плата – на 35,4%, місцеві бюджети зросли на 50%, а у цьому році очікується їхнє зростання ще на 25%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті