Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
На засіданні уряду вкотре поговорили про стан українських доріг

На засіданні уряду вкотре поговорили про стан українських доріг

Гройсман наголосив на необхідності терміново змінити підходи до контролю якості дорожніх робіт

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав місцеву владу із максимальною відповідальністю та ефективністю використовувати отримані у результаті децентралізації можливості на будівництво та реконструкцію доріг та забезпечити високу якість виконання цих робіт. Гройсман також вимагає жорсткої відповідальності для тих, хто винен в неефективному використанні державних ресурсів, виділених на будівництво доріг, і неякісному виконанні робіт минулого року.

Про це він заявив під час засідання уряду у середу, 12 квітня.

«З 2018 року багато доріг і коштів переходять на місцевий рівень. У зв'язку з цим місцева влада має бути інфраструктурно готовою до такої роботи», – зазначив Гройсман і закликав усіх до максимальної відповідальності у цій сфері.

Прем'єр підкреслив, що на місцях можливо краще проконтролювати якість виконання робіт, ніж це робилося з центру.

«Важливо, щоб місцева влада, яка у результаті децентралізації отримала мільярди, десятки мільярдів, які можливо використовувати у тому числі на реконструкцію і будівництво доріг, дуже сумлінно виконала свою роботу, свої завдання, – наголосив Володимир Гройсман. – Ми готові інвестувати в те, щоб українські дороги отримали належну якість. Але якщо ми будемо бачити «халтуру» по регіонах… Неважливо – це державні або місцеві кошти, ми не будемо цього терпіти. Халтурників виводьте поза межі. Про них буде знати вся країна. Я підтримую зміну підходів до контролю якості».

Нагадаємо, вчора, 11 квітня, на прес-конференції щодо підсумків року діяльності уряду Гройсман заявив, що Кабмін упродовж року своєї роботи виконав те, що обіцяв – стабілізував економічну ситуацію, відновив економічне зростання та розпочав капітальний ремонт країни.

За результатами 2016 року українська економіка зросла на 2,3%, середня номінальна заробітна плата – на 35,4%, місцеві бюджети зросли на 50%, а у цьому році очікується їхнє зростання ще на 25%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті