Не подумав: Шон Спайсер вибачився за порівняння Асада з Гітлером

Не подумав: Шон Спайсер вибачився за порівняння Асада з Гітлером

Речнику Білого Дому рекомендують підтягнути знання щодо Другої світової

Не подумав: Шон Спайсер вибачився за порівняння Асада з Гітлером
Фото Sean Spicer facebook

Офіційний представник Білого дому Шон Спайсер в середу вибачився за свої слова стосовно Гітлера, якими він применшив звірства нацизму, пише AFP.

Зокрема, напередодні Спайсер порівняв Башара Асада з Гітлером, зауваживши, що навіть Гітлер не використовував хімічну зброю проти власного народу, говорячи про хімічну атаку в провінції Ідліб минулого тижня з використанням газу зарин, який призвів до загибелі понад 80 осіб.

Слова щодо Гітлера викликали шквал критики і в США, і за кордоном. Спайсер очевидно випустив з уваги мільйони загиблих під час Голокосту, яких було убито саме в газових камерах.

Вже за кілька годин речник Білого Дому з’явився з вибаченнями на телебаченні, однак у світі наростало обурення, що Спайсер проявив бадужість до жертв Голокосту.

Прес-секретар канцлера Німеччини Ангели Меркель – Штеффен Зайберт заявив, що порівняння з нацистськими звірствами були непродуманими.

В Ізраїлі меморіальний центр Яд ва-Шем звинуватив Спайсера в незнанні подій Другої світової війни і закликав його відвідати свій веб-сайт, висловивши «глибоку стурбованість у зв'язку з недбалим використання термінів, пов'язаних з Голокостом».

«Я зробив помилку, і заявляю про це однозначно», ─  сказав Спайсер сьогодні, додавши, що його слова були особливо невдалими саме зараз, тому що «це страсний тиждень для християнського і єврейського народу».

Напис на фото: Нацисти замордували 2,7 млн євреїв у таборах смерті, отруюючи газом 6000 людей щодня в одному лише Аушвіці, але жертви були... забуті в Білому домі. Помічник Трампа заявив, що Гітлер ніколи не використовував хімічну зброю.

Не подумав: Шон Спайсер вибачився за порівняння Асада з Гітлером

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло