«Купуйте краще акції Ford»: Ілон Маск образився на інвесторів

«Купуйте краще акції Ford»: Ілон Маск образився на інвесторів

Групи інвесторів вимагають внести зміни в правління Tesla

«Купуйте краще акції Ford»: Ілон Маск образився на інвесторів
Фото Maurizio Pesce/flickr

Інвестори компанії Tesla Inc закликали виробника електромобілів додати двох нових незалежних директорів у наглядову раду компанії, не пов’язаних з CEO компанії Ілоном Маском, щоб «забезпечити критичну перевірку можливої динаміки дисфункціональних груп». Про це пише Reuters.

Ображений Маск написав у своєму Twitter, що інвестори можуть натомість купувати акції Ford Motor Co.

П'ять інвестиційних груп направили Tesla лист, в якому закликали переобирати щороку всіх директорів компанії.

«Ми очікуємо, що оскільки акції компанії зростають на біржових торгах, структура правління компанії теж має змінюватися. Але наглядова рада Tesla, яка складається з 7 членів, залишається незмінною з часів ще до IPO», – йдеться в листі.

«Нехай ця група інвесторів купує акції Ford, ─ написав Маск. ─ Їхнє управління дивне…»

Маск зазначив, що він дотримається своєї обіцянки щодо призначення незалежних директорів, «але ця група інвесторів не має з цим нічого спільного».

Серед членів наглядової ради Tesla ─ Кімбал Маск, брат генерального директора, і Бред Басс, який був головним фіндиректором в SolarCity Corp, що її Tesla придбала минулого року.

За минулий місяць акції Tesla виросли на 35%.

Tesla нещодавно стала найдорожчою компанією за ринковою капіталізацією, після того, як у понеділок, 3 квітня,  її акції виросли до рекордної ціни у 312 доларів. Це збільшило ринкову вартість Tesla до суми у понад 50 млрд доларів, що на мільйон більше, ніж вартість General Motors.

Нагадаємо, в мережу потрапили шпигунські фото довгоочікуваних електрокарів Tesla Model 3.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло