Акції Tesla тепер дорожчі, ніж ринкова вартість Ford

Акції Tesla тепер дорожчі, ніж ринкова вартість Ford

Інвестори, оцінюючи двох автовиробників, бачать майбутнє за Tesla

Акції Tesla тепер дорожчі, ніж ринкова вартість Ford
Galeri Foto Tesla Model 3

Американська автомобілебудівна компанія Tesla за своєю ринковою вартістю випередила автоконцерн Ford після того, як її акції зросли в ціні на 7,27%. Про це повідомляє The Guardian.

На момент закриття торгів на Нью-йоркській фондовій біржі в понеділок ринкова вартість акцій Tesla становила 49 млрд доларів, тоді як Ford оцінювався у 46 млрд доларів.

Цей дивовижний ривок вперед пояснюється як природою фондових ринків, так і різницею між цими двома виробниками машин.

Серед інвесторів фондового ринку побутує старе кліше: ви повинні «купувати за чутками, а продавати по факту», тобто інвестиції більше стосуються ваших очікувань у майбутньому, ніж поточний стан справ.

А Tesla, на думку інвесторів, ─ це прапороносець майбутнього у відновлювальній енергетиці, тоді як Форд ─ це архетипний бізнес із масового виробництва застарілих автомобілів.

«Я не знаю, чи люди хочуть купувати електромобілі, але люди хочуть Tesla. Я не шанувальник Ілона Маска, але люди, які зазвичай купують Porsche, зараз купують Tesla», ─ розповів Бен Калло, аналітик компанії Robert W. Baird & Co.

Компанія Tesla в першому кварталі збільшила продажі електромобілів в світі на 69% порівняно з тим же періодом минулого року.

У січні-березні компанія поставила майже 25 тисяч електромобілів. Tesla планує за перше півріччя 2017 року продати 50 тисяч машин.

Перше місце за капіталізацію серед автовиробників у США займає концерн General Motors.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло