СКМ через суд буде захищати свої права на «Укртелеком» і «ТриМоб»

СКМ через суд буде захищати свої права на «Укртелеком» і «ТриМоб»

Группа не отримала жодних офіційних судових документів щодо арешту акцій цих компаній

Група «Систем кепітал менеджмент» (СКМ) готова захищати свої права власності на акції та корпоративні права «Укртелекому» і його дочірньої компанії «ТриМоб» у суді.

У відповідь на запит агентства «Інтерфакс-Україна» СКМ повідомила, що ще не отримала жодних офіційних судових документів щодо арешту акцій вищевказаних компаній. Група працює у звичному режимі, надаючи послуги в повному обсязі.

«Як контролюючий акціонер і власник ПАТ «Укртелеком» і його дочірньої компанії ТОВ «ТриМоб», група СКМ зацікавлена в об'єктивному та незалежному розслідуванні всіх обставин приватизації «Укртелекому»... Наскільки ми розуміємо з публічних заяв ГПУ, розслідування направлені саме на перевірку законності і встановлення всіх обставин приватизації «Укртелекому» попередніми власниками «Укртелекому» і їх кінцевими бенефіціарами», – відзначили в СКМ.

Зазначимо, 13 квітня стало відомо, що Печерський райсуд Києва заарештував акції компаній «Укртелеком» і «ТриМоб». Про це написав генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

У грудні 2016 року Фонд держмайна не погодив продаж ПАТ «Укртелеком» його «дочки» – ТОВ «ТриМоб», що володіє ліцензією на зв'язок третього покоління (3G), через те, що дана угода суперечить договору, укладеному при продажу 92,79% акцій «Укртелекому» ТОВ «ЕСУ».

Договір від 11 березня 2011 року містив застереження: до повного його виконання «ЕСУ» не повинна допустити продажу всього або частки майна «Укртелекому», ринкова вартість якої становила б понад 10% статутного капіталу ПАТ.

«ТриМоб» тривалий час був єдиним власником ліцензії на зв'язок третього покоління 3G. І втратив цю монополію лише у 2015 році, коли три загальноукраїнських оператора мобільного зв'язку отримали ліцензії на відповідному конкурсі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло