NASA оприлюднила нові супутникові знімки нічної планети (ВІДЕО)

NASA оприлюднила нові супутникові знімки нічної планети (ВІДЕО)

В Індії яскраво помітні шалені темпи урбанізації

NASA оприлюднила нові супутникові знімки нічної планети (ВІДЕО)
фото NASA

Нова серія супутникових знімків NASA показує вражаюче зростання індійських міст за останні роки, повідомляє CNN.

Величезні території північної Індії, які на нічних знімках ще в 2012 році були темними, охоплені світлом від нових величезних міських районів.

За даними Oxford Economics Global City Forecast, із 20 найбільш швидко зростаючих міст у світі за період 2015-2019 рр., 14 знаходяться в Індії.

Сурат у північно-західній провінції Гуджарат, як очікується, зростатиме приблизно на 10% у рік до 2030 року «що робить його містом з найсильнішими темпами зростання у світі», стверджується в доповіді Oxford Economics.

Нічні знімки Індії ─ це частина програми «Земля в нічний час» від NASA, мета якої ─ надавати «найточніші дані про людські поселення на планеті».

Вже 25 років такі знімки супроводжуються незмінною увагою громадськості й слугують інструментом для фундаментальних досліджень, стверджує NASA.

Мігел Роман, вчений з польотного центру, коментує:

«Ми можемо також стежити за поступовими змінами планети під впливом від урбанізації, міграції населення, економічних змін та електрифікації. Той факт, що ми можемо відстежувати різні аспекти того, як людство формує планету, просто приголомшують».

Нагадаємо, вчені NASA оприлюднили нові дослідження про можливе життя на супутниках Юпітера й Сатурна.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло