Новим CEO lifecell стане екс-гендиректор Turkcell з Північного Кіпру

Новим CEO lifecell стане екс-гендиректор Turkcell з Північного Кіпру

Ісмет Язиджі займе цю посаду 1 травня

Новим головним виконавчим директором мобільного оператора lifecell з 1 травня 2017 року, замість Бурака Ерсоя, стане екс-гендиректор Turkcell на Північному Кіпрі Ісмет Язиджі.

Про це повідомив «Інтерфакс».

Згідно прес-релізу оператора, Язиджі обіймав посаду генерального директора Turkcell на Північному Кіпрі з 2015 року. Раніше він очолював BeST, дочірню компанію Turkcell, в Білорусі.

«Ісмет Язиджі приєднався до Global Tower групи Turkcell в лютому 2009 року в якості заступника директора з продажу та розвитку бізнесу. З 18 лютого 2010 року Язиджі вже обіймав посаду заступника генерального директора, а 8 листопада 2010-го очолив Global Tower в якості генерального директора компанії», – повідомляє прес-служба компанії.

Попередній головний виконавчий директор мобільного оператора lifecell Бурак Ерсой звільняється 1 травня 2017 року і має намір продовжити свою кар'єру в іншій індустрії. Він працював на цій посаді з жовтня 2015-го.

Зазначимо, lifecell – третій за величиною оператор мобільного зв'язку в Україні. Його активна абонентська база на кінець 2016 року становила близько 9,2 млн абонентів. За підсумками минулого року lifecell отримав 928,3 млн грн чистого прибутку. Виручка оператора за 2016 рік склала 4,838 млрд грн.

У 2015 році Turkcell сконцентрувала 100% оператора «Астеліт», пізніше перейменованого в lifecell.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті