У Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

У Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

Благодатний вогонь у перші хвилини сходження не обпікав і нагадував зігріваючі сонячні промені

У Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь
Фото: pixabay.com

Сьогодні, 15 квітня, у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь, якого чекали паломники з усього світу. Свідками чуда стала офіційна українська делегація на чолі з керуючим справами УПЦ митрополитом Антонієм.

Про це повідомив УНІАН. 

Як повідомляє Центр інформації УПЦ з Єрусалиму, чудо сходження Благодатного вогню цього року відбулося о 14:22 за київським часом.

«Щоб підкріпити нашу віру, Господь посилає нам Велике чудо сходження Благодатного вогню. Цей вогонь як провісник Пасхи Христової освячує життя. Ми знаємо, що Великдень прийде, що Бог любить людину і що Господь має терпіння на нас. Він прийшов на землю, щоб подолати людську гріховність, щоб дати вічне життя. Ми чекаємо на Благодатний вогонь, бо це тепло, яке Господь подає кожній людині», – зазначив митрополит Антоній.

Благодатний вогонь сьогодні увечері буде доставлено до Києва офіційною делегацією УПЦ. Представники єпархій отримають його у залі офіційних делегацій аеропорту «Бориспіль».

Зустріч Благодатного вогню перед Успенським собором Києво-Печерської лаври відбудеться біля 23.00. Предстоятель УПЦ митрополит Онуфрій роздасть Благодатний вогонь тисячам віруючих, які прийдуть на нічне Великоднє богослужіння.

Редакція Mind щиро вітає своїх читачів із святом Пасхи і бажає всього найкращого – миру і благополуччя кожній родині!

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті