Економіка Китаю зросла на 6,9%

Економіка Китаю зросла на 6,9%

У Пекіні очікували зростання на рівні 6,5%

У І кварталі 2017 року обсяг ВВП другої за величиною економіки у світі збільшився на 6,9% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомило статистичне відомство у Пекіні, передає Deutsche Welle.

У минулому році економіка КНР зросла на 6,7% – це були найгірші показники за 26 років. В останньому кварталі 2016 року темпи зростання економіки КНР збільшилися до 6,8%. На нинішній рік уряд в Пекіні прогнозував зростання в обсязі лише близько 6,5%.

«Ситуація виявилася більш оптимістичною, ніж очікувалося», – заявив професор економіки Народного університету в Пекіні Чжен Чао Ю. При цьому він пояснив це зростанням глобального попиту, а також ефектом від інвестицій у інфраструктуру та інші проекти пожвавлення кон'юнктури.

«Без цих стимулів зростання економіки сповільнилося б», – переконаний професор. За його словами, зараз головною метою є запобігти економічному спаду.

Водночас інші експерти вказують на небезпеку для економіки КНР таких ризиків, як зростання заборгованості, посилення напруженості на Корейському півострові і неврегульований торговий конфлікт з США.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло