Суд відмовив «Укртрансгазу» в арешті рахунків ОПЗ

Суд відмовив «Укртрансгазу» в арешті рахунків ОПЗ

Суд призначив експертизу щодо того, чи насправді оператор ГТС надавав ОПЗ послуги балансування газу

Господарський суд Одеської області відмовив компанії «Укртрансгаз» у задоволенні клопотання про накладення арешту на банківські рахунки Одеського припортового заводу (ОПЗ) у рамках розгляду позову зі стягнення 434,04 млн гривень боргу з ОПЗ за послуги балансування газу, нібито надані «Укртрансгазом» заводу в червні 2016 року.

Про це йдеться в ухвалі госпсуду від 10 квітня, оприлюдненій в Єдиному держреєстрі судових рішень, передають «Українські новини».

Своє клопотання про забезпечення позову шляхом накладення арешту на банківські рахунки «Укртрансгаз» мотивував тим, що 6 березня Южненський міський суд Одеської області задовольнив клопотання Ostchem Holdings Limited (Кіпр) про визнання в Україні рішення Арбітражного інституту Торговельної палати Стокгольма від 25 липня 2016 року, яким той вирішив стягнути з ОПЗ $193,258 млн боргу за природний газ (за договором від січня 2013 року) і $57,977 млн пені за його несвоєчасну оплату (сумарно – $251,235 млн).

Клопотання «Укртрансгазу» було подано в суд 3 квітня.

Разом з тим суд призначив судову експертизу за позовом «Укртрансгазу» на предмет того, чи насправді оператор ГТС надавав ОПЗ послуги балансування газу в червні 2016 року.

У зв'язку із призначенням експертизи суд призупинив розгляд позову «Укртранcгазу» до ОПЗ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті