Директор Snapchat у центрі скандалу, акції компанії падають

Директор Snapchat у центрі скандалу, акції компанії падають

Негативний відгук про країни третього світу призвів до бойкоту додатка

Директор Snapchat у центрі скандалу, акції компанії падають
Iлюстрацiя Gary Vaynerchuk/garyvaynerchuk.com

Акції компанії Snap обвалилися в понеділок на 1,5 відсотка після того, як її директор Еван Шпігель зробив заяву про те, що не надаватиме пріоритет розвитку компанії в Іспанії та Індії, бо «це бідні країни». Заява викликала бурхливу реакцію та обурення серед широких мас населення. Про це пише Reuters.

«Цей додаток тільки для багатих людей. Я не хочу розширювати діяльність на такі бідні країни, як Індія та Іспанія», ─ вказав Еван Шпігель при виборі стратегії розвитку в 2015 році. Офіційний документ із цією заявою днями оприлюднив колишній співробітник Ентоні Помплайяно.

Скандал опустив акції компанії на рівень, найнижчий за останній місяць, і це поганий знак для компанії, чия ринкова вартість у $3,4 млрд зросла поки що найвище за останніх три роки.

Користувачі Twitter за допомогою хештега #boycottsnapchat закликають видалити додаток Snapchat.

Юридичний документ, поданий до суду штату Лос-Анджелеса, стосується заяв, зроблених в позові, поданому Ентоні Помплайяно, який покинув компанію в 2015 році. Snap стверджує, що цей судовий процес був рекламним трюком, передає видання.

«Ці слова були написані незадоволеним колишнім співробітником. Ми вдячні нашій Snapchat-спільноті в Індії та в усьому світі», ─ заявила прес-служба Snap у відповідь на звинувачення.

Snapchat користується популярністю серед людей у віці до 30 років, це мультимедійний мобільний додаток обміну фото та відео, де є функції додавання веселих зображень (наприклад, обличчя кролика) до свого селфі. Але багато інвесторів критикують компанію за надто низький рівень зростання її користувачів. Snap ніколи не стане прибутковим, попереджають вони.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло