Іванка Трамп продаватиме сумки та прикраси в Китаї

Іванка Трамп продаватиме сумки та прикраси в Китаї

Компанія доньки президента торгує в Піднебесній 19 видами товарів

Іванка Трамп продаватиме сумки та прикраси в Китаї
Прийом у Білому домі китайського лідера Сі Цзіньпіна
Фото facebook Ivanka Trump

Компанія старшої доньки США Іванки Трамп отримала попередній дозвіл Пекіна на три нових торгових марки для продажу товарів у Китаї, повідомляє CNN.

Тепер компанія Ivanka Trump Marks LLC отримала монопольні права, які дозволять торгувати трьома видами товарів: брендованими ювелірними виробами, шкіряними сумками і спа-послугами в другій за величиною економіці світу.

Видання припускає, що дозвіл Пекіна було отримано 6 квітня. Тоді ж проходила вечеря в резиденції президента США Дональда Трампа, де були присутні сама Іванка, її чоловік Джаред Кушнер, а також голова КНР Сі Цзіньпін.

Як повідомляли ЗМІ, після перемоги Трампа на виборах компанія його доньки подала заявки на нові торгові марки на Філіппінах, у Пуерто-Ріко, Канаді та США.

Видання, дослідивши товарні знаки Китаю, виявило, що в країні уже зареєстровано 16 марок, які належать Іванці Трамп, зокрема, взуття та прикраси. Її компанія отримала попередній дозвіл на торгівлю шкіряними сумками 20 лютого.

Компанія її батька Trump Organization теж отримала чимало нових товарних знаків у Китаї. На початку цього року КНР попередньо схвалив 35 торгових марок пов’язаних із Трампом компаній у таких галузях, як гірничодобувна промисловість, будівництво та готельний бізнес. Ці товарні знаки вступлять у дію протягом кількох місяців.

Тим часом Ivanka Trump Marks дотримується позиції, що нова торгова марка є частиною нормального ходу ведення бізнесу. Президент компанії Ебігейл Клем заявила, що узаконення торгових марок необхідне, особливо в «регіонах, де лютує порушення товарного знака».

Іванка Трамп самоусунулась від керівництва своєю компанією з виробництва одягу й аксесуарів, щоб перейти на роботу в адміністрації батька. Але вона все ще має частку власності в бізнесі. Тому для уникнення конфлікту інтересів (державний службовець не має права займатися інвестиційною діяльністю) усі вищезгадані угоди ретельно перевіряються адвокатами.

Нагадаємо, Іванка Трамп, старша донька президента США, офіційно стала держслужбовцем і працюватиме в уряді, приєднавшись до свого чоловіка. Вона стане консультантом свого батька в Білому домі, хоча зарплати не отримуватиме.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло