Представники ОРДЛО знову заблокували звільнення полонених – Геращенко

Представники ОРДЛО знову заблокували звільнення полонених – Геращенко

Оцінку цим діям мають дати у нормандському форматі

У вівторок, 18 квітня, представники ОБСЄ, СБУ і офісу Омбудсмена Лутковської прибули до Маріуполя, щоб, згідно досягнутих у Мінську на гуманітарній підгрупі і на ТКГ домовленостей, розпочати опитування сотень ув’язнених у пенітенціарних установах, яких згідно українського законодавства можна звільнити від подальшого відбування покарання заради звільнення українських заручників у ОРДЛО.

Про це повідомила перший заступник голови ВР, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, процедура верифікації так і не розпочалася – в останню хвилину представники ОРДЛО під надуманими приводами відмовилися від цього і запропонували повернутися до обговорення вже неодноразово обговореного на черговій зустрічі у Мінську.

Наміри ОРДЛО, за словами Геращенко, очевидні – заблокувати процес звільнення заручників та повністю виключити з гуманітарного діалогу міжнародні гуманітарні організації.

Питання щодо звільнення заручників і участі у цьому міжнародних організацій обговорювалися й під час останніх переговорів у нормандському форматі, підкреслила Ірина Геращенко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті