Захворіло у світі
45,041,948
Померло у світі
1,181,321
Вилікувалось у світі
30,309,163
Захворіло в Україні
378,729
Померло в Україні
7,041
Вилікувалось в Україні
155,026
Держспецзв'язку дозволила мобільним операторам здійснювати проектування мереж для впровадження MNP

Держспецзв'язку дозволила мобільним операторам здійснювати проектування мереж для впровадження MNP

Нарешті визначено єдиний формат передачі адресної інформації для встановлення з’єднання з перенесеними абонентськими номерами

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України своїм наказом затвердила технологічний процес взаємодії телекомунікаційних мереж між собою під час надання послуги перенесення абонентського номера і його подальшого обслуговування.

«Для учасників процесу впровадження послуги MNP в Україні – хороша новина. Мобільні оператори неодноразово протягом тривалого часу акцентували увагу на тому, що без відповідного наказу Держспецзв’язку вони не зможуть рухатись в процесі побудови мереж MNP», – підкреслила директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку Українського державного центру радіозв’язку Вікторія Трощенко, повідомяє прес-служба держпідприємства.

На її думку, цей наказ – вагомий доказ того, що процес впровадження MNP в Україні триває і знято черговий бар’єр для успішної реалізації цього проекту.

Трощенко повідомила, що технічні вимоги до технологічного процесу взаємодії телекомунікаційних мереж системи MNP на замовлення УДЦР підготував Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті