Держспецзв'язку дозволила мобільним операторам здійснювати проектування мереж для впровадження MNP

Держспецзв'язку дозволила мобільним операторам здійснювати проектування мереж для впровадження MNP

Нарешті визначено єдиний формат передачі адресної інформації для встановлення з’єднання з перенесеними абонентськими номерами

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України своїм наказом затвердила технологічний процес взаємодії телекомунікаційних мереж між собою під час надання послуги перенесення абонентського номера і його подальшого обслуговування.

«Для учасників процесу впровадження послуги MNP в Україні – хороша новина. Мобільні оператори неодноразово протягом тривалого часу акцентували увагу на тому, що без відповідного наказу Держспецзв’язку вони не зможуть рухатись в процесі побудови мереж MNP», – підкреслила директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку Українського державного центру радіозв’язку Вікторія Трощенко, повідомяє прес-служба держпідприємства.

На її думку, цей наказ – вагомий доказ того, що процес впровадження MNP в Україні триває і знято черговий бар’єр для успішної реалізації цього проекту.

Трощенко повідомила, що технічні вимоги до технологічного процесу взаємодії телекомунікаційних мереж системи MNP на замовлення УДЦР підготував Український інститут із проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло