Alibaba втратила шанс купити MoneyGram за мільярд, тепер купує дорожче

Alibaba втратила шанс купити MoneyGram за мільярд, тепер купує дорожче

Акції MoneyGram зростають з небувалою швидкістю

Alibaba втратила шанс купити MoneyGram за мільярд, тепер купує дорожче

Ant Financial (дочірній підрозділ Alibaba Group) планував купити MoneyGram ще на початку 2017 року. Тоді 1 акція MoneyGram коштувала $13,25, а загальна вартість компанії оцінювалася у $880 млн. Угоду довелося відкласти у зв’язку з тим, що інша північноамериканська компанія Euronet Worldwide запропонувала придбати MoneyGram за $1 млрд, через що акції зросли до $18. Сьогодні Ant Financial готова купити MoneyGram вже за 1,2 млрд.

Як повідомляє Forbes, у той час як роздрібний і оптовий онлайн бізнес продовжує рости і приносити прибутки для Alibaba Group, компанія постійно прагне до диверсифікації та інвестування в довгострокове зростання. Компанія вклала значні кошти в некомерційні організації, такі як інтернет-інфраструктура, цифрові медіа та розваги. Крім того, Ant Financial інвестувала в електронний гаманець PayTM для зміцнення своїх позицій у сфері онлайн платежів.

Після злиття MoneyGram продовжить діяльність під власною торговою маркою як незалежна компанія у Далласі.

Нагадаємо, MoneyGram – друга після Western Union за величиною компанія, що займається грошовими переказами. Вона нараховує близько 350 000 торгових точок у магазинах роздрібної торгівлі, поштових відділеннях і банках у 200 країнах, що дає їй сильну позицію на світовому ринку грошових переказів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті