Cadogan відмовили у ліцензії на розробку Загорянської нафтогазової площі

Cadogan відмовили у ліцензії на розробку Загорянської нафтогазової площі

Компанія сподівається в майбутньому подати нову заявку

Полтавська обласна рада відмовила нафтогазовій компанії Cadogan Petroleum в узгодженні спецдозволу на Загорянську нафтогазову площу.

Про це, посилаючись на повідомлення компанії на сайті Лондонської фондової біржі, передає «Інтерфакс».

Cadogan займається розробкою родовищ у Східній та Західній Україні. Їй належать 15% зацікавлення у розробці Дебеславецького і Черемхівского родовищ (ще 50,01% – у Eni Ukraine LLC і 34,99% – у «Надра України») і 99,2% Дебеславецького родовища.

В Україні за 2016 рік ця британська нафтогазова компанія збільшила чисте виробництво вуглеводнів на 6% у порівнянні з 2015-м – до 116 барелів нафтового еквівалента на добу.

На початку листопада 2016 року компанія повідомила, що Антимонопольний комітет України дозволив їй збільшити свою частку до більш ніж 50% в Zagoryanska Petroleum B.V. і отримати контроль над Pokrovskoe Petroleum B.V. Вказані компанії володіли закінченими відповідно в 2014 році і серпні 2016 року ліцензіями на розробку Загорянської і Покровської нафтогазових площ у Полтавській області.

На думку Cadogan, рішення Полтавської облради обумовлене невдоволенням обласної влади щодо розподілу ренти між центральним та місцевим бюджетами. Компанія домагалася узгодження облради протягом трьох років, однак так і не досягла успіху, водночас її стара ліцензія на це родовище втратила силу.

«Cadogan проаналізувала доступні варіанти дій і дійшла висновку, що не в її інтересах – оскаржувати цю відмову і подавати заявку повторно. Компанія зберігає можливість подачі нової заявки в майбутньому і / або участі в аукціоні. Cadogan також зберігає право власності на свердловини, які можуть бути здані в оренду новому власникові ліцензії, якщо така буде видана», – резюмували в Cadogan

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті