Місце жінки – вдома: Ахметов ліквідував у СКМ посади, які обіймали його мати і дружина

Місце жінки – вдома: Ахметов ліквідував у СКМ посади, які обіймали його мати і дружина

Родички бізнесмена обіймали відповідно посади голови наглядової ради і ревізора

Місце жінки – вдома: Ахметов ліквідував у СКМ посади, які обіймали його мати і дружина
Фото УНIАН

Бізнесмен Рінат Ахметов, який є 100%-ним власником «Систем Кепітал Менеджмент», керуючої компанії найбільшої в Україні приватної промислово-фінансової групи СКМ, своїм рішенням ліквідував наглядову раду і ревізора як органи управління і контролю над компанією.

Як передає «Інтерфакс», СКМ у системі розкриття інформації НКЦБФР повідомила, що одноосібний акціонер компанії «Систем Кепітал Менеджмент» 18 квітня 2017 року прийняв рішення щодо припинення повноважень голови наглядової ради Някії Ахметової [мати Ріната Ахметова], оскільки її посада ліквідована. Някія Ахметова перебувала на цій посаді з 6 квітня 2006 року.

Крім того, ухвалено рішення і про припинення повноважень ревізора Лілії Ахметової, дружини Ріната Ахметова. Ця посада також ліквідована. Лілія Ахметова працювала ревізором з 7 червня 2001 року.

Зазначається, що декілька років тому Лілії Ахметовій належало 10% СКМ, рештою володів її чоловік. У квітні 2009 року бізнесмен сконцентрував у своїй власності 100% акцій СКМ.

СКМ – професійний інвестор, керівна компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентрована у трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійній, електроенергетичній і фінансовій, а також у телекомунікаціях, медіабізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, видобутку глин, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, торгівлі медикаментами, машинобудуванні й транспортному бізнесі.

У 2016 році компанія скоротила неконсолідований чистий збиток в 2,7 рази порівняно з попереднім роком – до 299,413 млн грн з 815,558 млн грн. Згідно з річним звітом СКМ, оприлюдненим у системі розкриття інформації НКЦБФР у вівторок, 18 квітня, доподатковий збиток знизився в 2,1 рази, до 451,587 млн грн. Внаслідок цього нерозподілений прибуток СКМ на кінець минулого року склав 30 млрд 177,586 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло