Місце жінки – вдома: Ахметов ліквідував у СКМ посади, які обіймали його мати і дружина

Місце жінки – вдома: Ахметов ліквідував у СКМ посади, які обіймали його мати і дружина

Родички бізнесмена обіймали відповідно посади голови наглядової ради і ревізора

Місце жінки – вдома: Ахметов ліквідував у СКМ посади, які обіймали його мати і дружина
Фото УНIАН

Бізнесмен Рінат Ахметов, який є 100%-ним власником «Систем Кепітал Менеджмент», керуючої компанії найбільшої в Україні приватної промислово-фінансової групи СКМ, своїм рішенням ліквідував наглядову раду і ревізора як органи управління і контролю над компанією.

Як передає «Інтерфакс», СКМ у системі розкриття інформації НКЦБФР повідомила, що одноосібний акціонер компанії «Систем Кепітал Менеджмент» 18 квітня 2017 року прийняв рішення щодо припинення повноважень голови наглядової ради Някії Ахметової [мати Ріната Ахметова], оскільки її посада ліквідована. Някія Ахметова перебувала на цій посаді з 6 квітня 2006 року.

Крім того, ухвалено рішення і про припинення повноважень ревізора Лілії Ахметової, дружини Ріната Ахметова. Ця посада також ліквідована. Лілія Ахметова працювала ревізором з 7 червня 2001 року.

Зазначається, що декілька років тому Лілії Ахметовій належало 10% СКМ, рештою володів її чоловік. У квітні 2009 року бізнесмен сконцентрував у своїй власності 100% акцій СКМ.

СКМ – професійний інвестор, керівна компанія найбільшої фінансово-промислової групи України, діяльність якої сконцентрована у трьох основних сферах бізнесу: гірничо-металургійній, електроенергетичній і фінансовій, а також у телекомунікаціях, медіабізнесі, нерухомості, роздрібній торгівлі, видобутку глин, торгівлі нафтопродуктами, сільському господарстві, торгівлі медикаментами, машинобудуванні й транспортному бізнесі.

У 2016 році компанія скоротила неконсолідований чистий збиток в 2,7 рази порівняно з попереднім роком – до 299,413 млн грн з 815,558 млн грн. Згідно з річним звітом СКМ, оприлюдненим у системі розкриття інформації НКЦБФР у вівторок, 18 квітня, доподатковий збиток знизився в 2,1 рази, до 451,587 млн грн. Внаслідок цього нерозподілений прибуток СКМ на кінець минулого року склав 30 млрд 177,586 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло