eBay хизується несподіваними прибутками у розмірі $2,22 млрд

eBay хизується несподіваними прибутками у розмірі $2,22 млрд

Водночас операційний прибуток інтернет-аукціон скоротив на 24,6%

В інтернет-компанії eBay повідомили, що її прибуток за І квартал зріс на 4% і склав $2,22 млрд, що на 4% перевищує минулорічний показник і на 100 млн вище за прогнози експертів. 

Про це повідомляє TechСrunch.

Водночас у компанії зафіксовано скорочення операційного прибутку на 24,6%, оскільки компанія почала більше вкладати в маркетинг з метою розширення свого бізнесу на фоні конкуренції у сфері електронної комерції.

Президент eBay Девід Венінг зазначив: «У І кварталі збільшився ріст кількості активних покупців, прибутків і нашого основного бізнесу в США. Ми продовжуємо розвивати нашу торгову платформу для користувачів, використовувати наші технологічні переваги і продавати бренд eBay по всьому світі».

На 2017 рік компанія очікує прибуток у розмірі від $9,3 млрд до $9,5 млрд.

Американська компанія eBay надає послуги в галузі інтернет-аукціонів та інтернет-магазинів з 1995 року. Нещодавно було оголошено про початок стратегічного партнерства eBay з Flipkart, великою платформою для електронної комерції в Індії. Компанія внесла готівкові інвестиції у розмірі $500 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло