СЕТАМ у цьому році може продати майна на 4 млрд грн – Петренко
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

СЕТАМ у цьому році може продати майна на 4 млрд грн – Петренко

За І квартал 2017-го підприємство реалізовало майна на 386 млн грн

Державне підприємство «Система електронних торгів арештованим майном» (СЕТАМ) в 2017 році може реалізувати майна на 4 млрд грн.

Про це, посилаючись на заяву міністра юстиції України Павла Петренка, повідомляє «Інтерфакс».

«СЕТАМ необхідно вийти цього року на подвоєння показника попереднього року, і планка в 4 млрд грн абсолютно доступна», – сказав він на прес-конференції в Києві.

Як повідомив генеральний директор СЕТАМ Віктор Вишнів, у І кварталі 2017 року обсяг реалізованого підприємством майна виріс в 1,7 рази порівняно з І кварталом 2016 року і склав 386 млн грн, а кількість проданих лотів збільшилася в 1,8 рази – до 3 762.

Вартість реалізованих за весь період роботи СЕТАМ активів станом на 20 квітня 2017 року – 2,6 млрд грн. Надходження до держбюджету від його діяльності становлять 299,5 млн грн.

За словами міністра юстиції, результат діяльності СЕТАМ в 2017 році має залежати від ефективності впровадження в країні інституту приватних виконавців.

СЕТАМ вже запустив проект по реалізації майна підприємств-банкрутів, наразі ведуться переговори з арбітражними керуючими. Крім того, є плани займатися реалізацією коштовностей – підприємство підписало договір з Державним сховищем дорогоцінних металів і каменів, очікується надходження лотів.

«Не зупиняючись на цьому, ми підписали договір з ДП «Бурштин України». На сьогоднішній день в системі є перші чотири лоти – це вироби з бурштину», – додав гендиректор СЕТАМ.

Система електронних торгів почала працювати в експериментальному режимі з 1 травня 2014 року в деяких областях, з серпня того ж року експеримент розширили на територію всієї України. Головною метою підприємства є реалізація держполітики стосовно організації примусового виконання рішень судів та інших органів або посадових осіб.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло