Турчинов відкрив стратегічну освітню програму для топ-керівників у сфері безпеки і оборони

Турчинов відкрив стратегічну освітню програму для топ-керівників у сфері безпеки і оборони

У Києво-Могилянській бізнес-школі стартувала програма «Стратегічне лідерство: сектор безпеки і оборони України»

20 квітня Олександр Турчинов урочисто відкрив програму «Стратегічне лідерство: сектор безпеки і оборони України».

За допомогу у реалізації цієї програми голова Ради безпеки і оборони України висловив вдячність урядам Великої Британії та Канади. Окремо він подякував керівництву Києво-Могилянської бізнес-школи за значні зусилля, вкладені в цей проект.

«Цією програмою започатковується нова традиція підготовки кадрів у сфері національної безпеки та оборони. Її слухачі працюватимуть у новому, мінливому та непедбачуваному світі», – впевнений Олександр Турчинов.

Світ не повернеться ані до біполярності 70-х років минулого століття, ані до часів омріяного Френсісом Фукуямою пацифістсько-ліберального кінця історії, впевнений Турчинов.

Голова РНБОУ окремо наголосив, що  Велика Британія для України і поза Євросоюзом залишається ключовою європейською державою. Те ж стосується й Норвегії, Швейцарії, європейськість яких поза сумнівом, попри відсутність членства в ЄС. Європейська ідея значно більша за проект ЄС. Європейські цінності не дорівнюють політичним концепціям і бюрократичним структурам.

«Україна вже зараз зробила майже неймовірне. Ми змогли відновити дієздатність держави, яка перебувала в колапсі, і зупинити просування російських військ далі на Захід», – резюмував Турчинов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті