На «Укрспирті» проведуть аудит

На «Укрспирті» проведуть аудит

Виробничі потужності держкомпанії тимчасово призупинені

Держпідприємство «Укрспирт» вперше за кілька років розпочало технічний аудит, аудит господарської діяльності й балансу залишків.

Для цього тимчасово призупинені виробничі потужності ДП, повідомляє прес-служба «Укрспирту».

Підприємство попередньо провело перемовини з найбільшими операторами алкогольного ринку та виробниками лікеро-горілчаної продукції. На жаль, відмічають у прес-службі, є учасники ринку, яким невигідне проведення перевірки на місцях провадження діяльності та наведення ладу на «Укрспирті».

Зазначається, що керівництво держпідприємства веде активні перемовини щодо відновлення ринків збуту та пошуку нових вітчизняних та закордонних партнерів. Вже проведено перемовини з представниками Польщі, Словаччини, Туреччини, Угорщини. Як результат у квітні 2017-го було укладено контракт з Угорщиною на поставку спирту етилового ректифікованого із гарантованим збутом продукції у кількості 280 000 дал. Протягом II кварталу 2017 року планується подальша робота з контрагентом з метою досягнення домовленостей щодо збільшення обсягів постачання до 400 000 дал. на II півріччя 2017 року.

Загальна виробнича потужність ДП «Укрспирт» – понад 30 млн декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик. «Укрспирт» реалізує продукцію на внутрішньому та зовнішніх ринках.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті