Chevron продає китайцям свої активи в Бангладеш

Chevron продає китайцям свої активи в Бангладеш

Продаж трьох газових родовищ допоможе компанії покрити збитки

Chevron продає китайцям свої активи в Бангладеш
Фото Roo Reynolds/flickr

Американська нафтогазова компанія Chevron Corp повідомила в понеділок, що уклала угоду з китайською фірмою Himalaya Energy Co. Ltd про продаж своїх трьох газових родовищ у Бангладеш (Південна Азія) в рамках масштабної програми відчуження непрофільних активів. Про це повідомляє Reuters.

Мета угоди суто прагматична: отримати кілька мільярдів вільних коштів для відновленню фінансових втрат, яких компанія зазнала раніше.

Джерело в нафтогазовій компанії повідомило, що рішення про продаж родовищ у Бангладеш уже прийнято, однак відмовилося називати суму угоди та її терміни.

Представник компанії сказав, що Himalaya Energy належить геологорозвідувальній корпорації China ZhenHua Oil і CNIC Corp Ltd. Перша з компаній ─ державна з Китаю, а CNIC ─ інвестиційна корпорація, створена в Гонконгу.

Як повідомляло агентство Reuters раніше, китайська China ZhenHua Oil в лютому 2017 року підписала попередню угоду з Chevron про купівлю родовищ газу в Бангладеші, які коштують близько $2 млрд.

У Бангладеш Chevron є оператором родовищ Bibiyana, Jalalabad і Moulavi Bazar. У 2015 році їх сумарний видобуток становив у середньому 720 млн куб. футів газу на добу, весь обсяг продавався нафтовій держкорпорації Бангладеш ─ Petrobangla.

Раніше повідомлялося в ЗМІ, що в 2016 році нафтові компанії Chevron і ExxonMobil зазнали колосальних збитків. Корпорація Chevron недорахувалася $1,47 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло