«Укренерго» відключило електропостачання неконтрольованих районів Луганської області

«Укренерго» відключило електропостачання неконтрольованих районів Луганської області

Увечері в понеділок 24 квітня Луганськ залишився без електропостачання

Національна енергетична компанія «Укренерго» вночі на 25 квітня повністю припинила електропостачання на непідконтрольну територію Луганської області, повідомив глава компанії Всеволод Ковальчук.

«Цієї ночі повністю припинено енергопостачання на тимчасово неконтрольовану територію Луганської області», – написав Ковальчук на своїй сторінці в Facebook у вівторок вранці.

Водночас Луганський інформаційний центр повідомив у вівторок, що енергетики самопроголошеної «Луганської народної республіки» («ЛНР») відновили електропостачання більшої частини районів Луганська. 

«Подачу електроенергії було відновлено в більшості районів... менше ніж через годину після відключення. Станом на 1:00 електрики немає лише на південних кварталах», – йдеться в повідомленні.

За даними регіональних властей, у містах і районах самопроголошеної «ЛНР» подача електроенергії споживачам не переривалася, частково нетривалий час були знеструмлені лише Алчевськ і Перевальськ.

Раніше повідомлялося, що за інформацією жителів Луганська з різних районів, увечері в понеділок місто залишилося без електропостачання.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло