Standard & Poor's: рейтинг «Укрзалізниці» залишається на рівні SD

Standard & Poor's: рейтинг «Укрзалізниці» залишається на рівні SD

Наразі УЗ продовжує реструктуризацію банківських кредитів

Міжнародна рейтингова агенція Standard & Poor's підтвердила довгостроковий кредитний рейтинг публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» на рівні SD («вибірковий дефолт»). Рейтинг випуску облігацій обсягом $ 500 млн з терміном погашення у 2021 році залишився на рівні ССС+.

Про це говориться у повідомленні агенції S&P, передають «Українські Новини «.

Наразі компанії залишилося реструктурувати близько 10% боргу. Водночас термін закінчення реструктуризації залишається без змін – 31 грудня 2017 року.

Рейтингова агенція знизила довгостроковий кредитний рейтинг «Укрзалізниці» з СС до SD («вибірковий дефолт») у травні 2015 року. Тоді ж УЗ заявила про технічний дефолт і намір почати переговори про реструктуризацію своїх зобов'язань.

Нагадаємо, що загалом минулий рік для «Укрзалізниці» був досить позитивним. Так за 2016-й підприємство отримало 303 млн грн прибутку. Для порівняння: 2015 рік публічне акціонерне товариство закінчило з 16,8 млрд грн збитків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло