Цукровий холдинг ED&F Man інвестує в промисловість України понад $60 млн
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Цукровий холдинг ED&F Man інвестує в промисловість України понад $60 млн

Гроші підуть на будівництво зрошувальних систем у Херсонській та Миколаївській областях

Одна з найбільших у світі компаній з торгівлі цукром ED&F Man виділила $5 млн на розробку і реалізацію першої черги проекту зрошувального комплексу в с. Кисилівка (Херсонська обл.).

Про це повідомляє «Інтерфакс Україна» с посиланням на прес-реліз компанії. Новий зрошувальний комплекс дозволить забезпечити належне зволоження полів на площі 1000 га.

«Нові автоматичні зрошувальні системи забезпечать належне зволоження полів навколо Засільського цукрового заводу, що належить компанії, і вирішать проблему вирощування цукрових буряків в умовах посушливого степу», – повідомляє прес-служба.

До 2020 року компанія планує інвестувати понад $60 млн у збільшення загальної площі під зрошення до 20 000 га в Миколаївській і Херсонській областях.

Нагадаємо, за період роботи в Україні компанія ED&F Man вже інвестувала в розвиток галузі понад $150 млн. Серед її клієнтів – компанії Coca-Сola, «Сандора», «Конті», «Росинка», «Первомайський молочно-консервний комбінат».

Компанія заснована в 1783 році Джеймсом Маном у Лондоні. За цей час  ED&F Man стала найбільшим постачальником продуктів харчування, цукру, спецій, кормів для тварин, тропічних олій, гуми, біопалива та кави через мережу офісів і агентств більш ніж в 50 країнах світу.

В Україні компанії належить Засільський цукровий завод (Миколаївська обл.) потужністю виробництва 50 000 тонн продукції на рік. У 2012 році дочірнє підприємство ED&F Man «Юкрейніан Шугар Компані» спільно з аграрно-торговою фірмою «Агро-Діло» зайнялося вирощуванням цукрових буряків для виробництва цукру.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло