Мобільні оператори до кінця року планують домовитися з НКРЗІ щодо перерозподілу частот

Мобільні оператори до кінця року планують домовитися з НКРЗІ щодо перерозподілу частот

Передбачається, що якісний 3G стане доступним по всій території України

«Київстар» спільно з «Vodafone-Україна» і lifecell до кінця року розраховують домовитися з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, (НКРЗІ) щодо перерозподіл частот і технейтральності в діапазоні 900 МГц.

Як повідомив під час прес-конференції президент «Київстар» Петро Чернишов, це дозволить протягом короткого часу значно збільшити 3G-покриття на території України. Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Регулятор почав домовлятися щодо обміну частот в діапазоні 900 МГц. Якщо ніхто не торпедує цей процес, і він дійде до кінця, ми розраховуємо, що в кінці цього року будь-який людина, яка їде в поїзді чи машині, зможе користуватися прекрасним 3G. Ми з двома іншими операторами домовимося, і клієнти будь-якого з операторів зможуть користуватися якісним 3G», – запевнив Чернишов.

При цьому «Київстар» заявляє про готовність 70% мережі до роботи з 4-м поколінням мобільного зв'язку (стандарт 4G).

Зазначимо, наприкінці березня НКРЗІ домовилася з мобільними операторами про рефармінг частот діапазону 1800 МГц. Регулятор розраховує, що восени 2017 року буде проведено два тендери на впровадження зв'язку 4G в діапазонах 2600 МГц і 1800 МГц.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло