Генпрокуратура вимагає арешту всього реалізованого на СЕТАМ за найменшою ціною майна

Генпрокуратура вимагає арешту всього реалізованого на СЕТАМ за найменшою ціною майна

У відповідному зверненні до суду йдеться про стороннє втручання в систему

Генпрокуратура просить суд заарештувати все майно, реалізоване за найменшою ціною за допомогою «Системи електронних торгів арештованим майном» (СЕТАМ), в зв'язку зі стороннім несанкціонованим втручанням до системи.

Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду Києва від 20 квітня, передають «Українські Новини».

«Досудовим розслідуванням встановлено, що в період з 19.01.2017 по 23.02.2017 невстановлені особи, діючи за попередньою змовою групою осіб, здійснювали втручання в роботу автоматизованої системи, якою є система управління торгами ДП «СЕТАМ», що призвело до завдання збитків інтересам держави в особливо великому розмірі», – йдеться у рішенні.

Як зазначається, до суду надійшло клопотання прокурора Генеральної прокуратури щодо накладення арешту на все рухоме та нерухоме майно, яке було придбане за найнижчими цінами під час проведення електронних торгів на СЕТАМ, через несанкціоноване втручання у роботу системи електронних торгів.

Однак суд виявив, що у клопотанні відсутні відомості про власників майна, на яке прокурор просить накласти арешт, а це унеможливлює виконання даного рішення. У зв'язку з цим суд повернув клопотання на доопрацювання прокурору.

Нагадаємо, як повідомив гендиректор СЕТАМ Віктор Вишнів, у І кварталі 2017 року обсяг реалізованого підприємством майна виріс в 1,7 рази порівняно з І кварталом 2016 року і склав 386 млн грн, а кількість проданих лотів збільшилася в 1,8 рази – до 3 762.

Вартість реалізованих за весь період роботи СЕТАМ активів станом на 20 квітня 2017 року – 2,6 млрд грн. Надходження до держбюджету від його діяльності становлять 299,5 млн грн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті