ФГВФО: виплати вкладникам банку «Фінанси та Кредит» відновлять у травні
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

ФГВФО: виплати вкладникам банку «Фінанси та Кредит» відновлять у травні

Відправляти індивідуальні звернення до Фонду не потрібно

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) у травні 2017 року продовжить виплати вкладникам банку «Фінанси та Кредит».

Згідно з повідомленням на веб-сайті фонду, передає «Інтерфакс», точну дату відновлення виплат, а також перелік банків-агентів ФГВФО повідомить додатково.

Нагадаємо, постанову про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку «Фінанси і Кредит» НБУ прийняв 17 грудня 2015 року.

Бенефіціаром банку виступав мажоритарій і виконавчий директор гірничорудної компанії Ferrexpo Костянтин Жеваго. Нацбанк має намір відсудити у Жеваго заставу рефінансування «Фінанси та Кредит», яким стало фінансове поручительство у розмірі 1,45 млрд грн.

Зазначимо, 24 квітня 2017 року Фонд гарантування вкладів фізосіб увів тимчасову адміністрацію в Діамантбанк. Один із акціонерів цього банку – Давид Жванія. За спостереженнями учасників ринку, проблеми у Діамантбанку спостерігалися вже давно, а ліквідність була негативною ще минулого року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло