Зростання кількості чіпованих карт Visa в США б’є всі рекорди

Зростання кількості чіпованих карт Visa в США б’є всі рекорди

Безготівкові технології активно розвиваються

Зростання кількості чіпованих карт Visa в США б’є всі рекорди
інфографіка usa.visa.com

Загальна кількість транзакцій з чіпованими картами Visa, здійсненими споживачами в США, вперше перетнула позначку в 1 мільярд 1 березня 2017 року. Показник виріс на 330% порівняно з минулим роком. Про це повідомляється на офіційному сайті Visa.

У грудні 2015 року кількість таких транзакцій становила 230,7 млн, у березні 2017-го ─ вже 1001,3 млн.

Кількість чіпованих карт Visa в США збільшилася на 164% ─ від 212,7 млн у грудні 2015 року до 421,1 млн у березні 2016 року.

Зростання кількості чіпових карт Visa в США б’є всі рекорди
інфографіка usa.visa.com

Кількість торгових точок, які приймають чіповані карти в країні досягла двох мільйонів, а це ─ 44% всіх торгових точок, які приймають до оплати карти Visa. Цей показник зріс на 409% з грудня 2015 року.

Зараз у США налічується більше 421 млн чіпованих карт Visa ─ 58% всіх платіжних карт у США, випущених компанією Visa.

Раніше повідомлялося про те, що Національний банк України і компанія Visa обговорили можливість розробки спільного плану дій у рамках впровадження стратегії розвитку cashless-економіки в Україні. Visa обговорила з НБУ запуск в Україні технології mVisa, яка дозволяє здійснювати безготівкові платежі без платіжної картки та окремого POS-терміналу. Користувач може оплачувати товари і послуги за допомогою телефону з мобільним додатком або за допомогою сервісу USSD, а рітейлер майже миттєво отримує повідомлення на свій телефон про отримання оплати.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло