Петро Димінський більше не є співзасновником групи WOG

Петро Димінський більше не є співзасновником групи WOG

Пакет акцій викупили інші співзасновники групи

Петро Димінський більше не є співзасновником групи WOG
Петро Димінський
Фото УНIАН

Львівський бізнесмен, власник ФК «Карпати» та телеканалу «ZiK» Петро Димінський вийшов із співзасновників мережі WOG. Про це пише «Економічна правда».

Вихід Димінського ознаменувався зміною компанії, що управляє цими заправками: у лютому 2017 року на місце ТОВ «ВОГ Ритейл» (ЄДРПОУ 37821544), в якому Димінському опосередковано належало 25%, прийшло ТОВ «ВОГ Рітейл» (ЄДРПОУ 38740702). Зараз її контролюють Степан Івахів, Сергій Лагур і діти загиблого Ігоря Єремєєва – Роман і Софія.

«За внутрішньою акціонерною угодою, особа, що вирішила продати свою частку, зобов'язана запропонувати її до викупу партнерам. Петро Петрович вирішив вийти, інші викупити його пакет не відмовилися», – заявило ЕП джерело в групі.

Цю інформацію ЕП підтвердив СЕО WOG Сергій Корецький.

«Наприкінці минулого року Петро Петрович Димінський вийшов зі складу учасників компанії ВОГ. Це було його рішення. Розмова про це (про вихід Димінського. – ЕП) йшла всередині групи ще при живому Ігорі Єремеєві», – сказав Корецький.

Також, за даними ЕП, Димінський вийшов тільки з нафтового бізнесу групи компаній «Континіум».

Мережа АЗС під брендом WOG, налічує понад 500 комплексів у всіх областях, а також 32 нафтобази. Окрім компанії WOG, до неї входять також компанії «КОМО», ЗАТ «Галичина», гіпермаркет «Там Там» та низка інших активів.

Петро Димінський – колишній народний депутат від «Нашої України», один із найвпливовіших бізнесменів Львівщини. У 2015 році Forbes оцінив статки Петра Димінського у $103 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті