Водопостачання «ДНР» і «ЛНР» може буте призупинене через борги

Водопостачання «ДНР» і «ЛНР» може буте призупинене через борги

Окуповані території Донбасу можуть залишитися без води через брак вугілля та заборгованість

Найближчим часом може бути зупинено водопостачання окупованих територій Луганської та Донецької областей через заборгованість перед українським водоканалом, а також через припинення поставок антрацитового вугілля на станції, які забезпечують водопостачання. Про це після засідання Кабміну заявив міністр енергетики і вугільної промисловості України Ігор Насалик, передає УНІАН.

«Одне з питань, які будуть обговорюватися в Мінську сьогодні, це, в тому числі, що ми з одного боку на Луганку не можемо поставити вугілля антрацитної групи, у нас немає маршрутів поставки, крім неконтрольованої території або з Росії. І після цього ми повинні відключати водоканал», – сказав Насалик.

Сьогодні заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і ВПЛ Георгій Тука заявив, що відключення окремих районів Луганської області (Орлоя) від електропостачання означає припинення роботи Попаснянського водоканалу як одного з джерел перетоків електроенергії.

Нагадаємо, 25 квітня «Укренерго» припинило енергопостачання тимчасово неконтрольованих територій Луганської області.

Представник РФ в мінській контактній групі Борис Гризлов заявив, що Росія постачатиме електроенергію на окуповані території Луганської області.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло