Центренерго збільшив чистий прибуток у 18 разів

Центренерго збільшив чистий прибуток у 18 разів

У минулому році компанія отримала 386,87 млн грн чистого прибутку

ПАТ Центренерго отримало в 2016 році 386,87 млн грн чистого прибутку, що в 17,7 раз більше, ніж в 2015 р (21,85 млн грн). Про це повідомляється в звіті компанії, оприлюдненому на офіційному сайті.

Валовий прибуток компанії в минулому році склала 2,12 млрд грн проти 330,31 млн грн в 2015 р (зростання в 6,4 рази). Прибуток від операційної діяльності в 2016 р зросла в 9,1 раз – до 990,2 млн грн.

ПАТ Центренерго експлуатує Вуглегірську, Зміївську і Трипільську ТЕС. 78,3% акцій товариства належить державі в особі Фонду державного майна України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Центренерго з третьої спроби змогло знайти постачальника 700 тис. т вугілля для Зміївської та Трипільської ТЕС.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло