Порошенко підписав закон про злиття банків

Порошенко підписав закон про злиття банків

Парламент проголосував за закон ще у березні

Порошенко підписав закон про злиття банків
Фото pixabay.com

Президент Петро Порошенко підписав закон про спрощення процедур капіталізації та реорганізації банків. Про це повідомила виконавчий директор Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова на своїй сторінці в Facebook.

«Перемога! Підписано ЗПУ N6010! Маленькі українські банки врятовані!», – написала вона.

Верховна Рада підтримала цей законопроект у другому читанні 23 березня.

Законопроект пропонує зменшити терміни розгляду документів і оптимізувати процедури капіталізації і реорганізації банків шляхом приєднання для забезпечення послідовних і узгоджених дій з боку регулюючих органів.

Також врегульовуються питання припинення здійснення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи. Це дозволить банкам, які не можуть виконати вимоги Національного банку України щодо капіталізації, залишити банківський ринок без навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Законопроект пропонує вирішити проблему забезпечення безперервності обслуговування клієнтів банку, які приєднуються, протягом проведення всієї процедури реорганізації.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло