АМКУ оштрафував «Київстар»

АМКУ оштрафував «Київстар»

Штраф склав 43 тис. грн

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував ПАТ «Київстар» на 43,52 тис. грн за неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним термін, говориться в повідомленні відомства.

Відповідно до прес-релізу, вимога датована 22 квітня 2016 року.

В АМКУ агентству «Інтерфакс-Україна» уточнили, що мова йде про одину зі справ про концентрацію, проте більш детальна інформація буде оприлюднена пізніше.

Нагадаємо, що АМКУ  мав претензії до  «Київстар» у зв’язку з завищеними тарифами на стаціонарні телефони. У АМКУ зазначали, що тарифи на відповідну послугу у інших компаній-операторів значно нижче, ніж тарифи «Київстару» в 1,5-1,75 грн за хвилину. Зокрема, тарифи Лайфселл складають до 0,60 грн / хв, а тариф МТС Україна – 0,50 грн.

АМКУ повідомляв, що частка компанії «Київстар» на ринку послуг зі здійснення абонентами своєї мережі вихідних дзвінків на номери абонентів фіксованого зв'язку України перевищує 35% і компанія не змогла довести, що відчуває на цьому ринку значної конкуренції.

«Київстар» запропонував з 4 травня 2017 року тарифних планах «Комфорт», «Комфорт +» і «Ультра Комфорт» 30 хвилин дзвінків абонентам фіксованого зв'язку за ціною 0,16 грн, 0,11 грн і 0,05 грн за хвилину.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті