Полтавська газонафтова компанія провела перші біржові торги природним газом

Полтавська газонафтова компанія провела перші біржові торги природним газом

Торги проведено на Українській енергетичній біржі на умовах форвардних контрактів

Загалом на торги компанія виставила 2 млн куб. м природного газу з дисконтом 200 грн/1000 куб. м до опублікованої на офіційному сайті УЕБ середньозваженої ціни на природний газ у місяці поставки.

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Мінімальна прогнозована ціна ресурсу встановлена на рівні 5500 грн/1000 куб. м. Терміни поставки газу розбиті помісячно – червень-вересень 2017 року. За результатами торгів реалізований весь виставлений обсяг природного газу.

Підкреслюється, що торгівля природним газом на умовах форвардів з дисконтом спотової ціни є інноваційним і зручним інструментом для забезпечення учасників ринку необхідним ресурсом на більш тривалий період, ніж при спотових торгах, а продавцям це дозволяє запланувати реалізацію видобутого енергоресурсу.

Полтавська газонафтова компанія спеціалізується на видобутку нафти і природного газу в Україні і входить в структуру компанії JKX Oil&Gas.

ПГНК має чотири ліцензії на розробку нафтогазових родовищ Ново-Миколаївської групи і Єлизаветівської площі у Полтавській області, а також два дозволи на розвідку Заплавського та Червоноярського-Східного родовищ загальною площею 171,2 кв. км.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті