Прибуток «ВКонтакті» з початку року виріс на 46%

Прибуток «ВКонтакті» з початку року виріс на 46%

Основну частину виручки як і раніше забезпечує реклама

Прибуток соцмережі «ВКонтакті» за перший квартал 2017 року склав 2,744 млрд рублів, що на 45,9% більше показника за аналогічний період минулого року. Такі данні оприлюднила прес-служба Mail.ru Group, якій належить соціальна мережа.

Основний прибуток соцмережі припав на реалізацію реклами. Очікується, що обсяги реклами і ціни на неї продовжать зростати, підкреслюють у компанії.

«У 2017 році ми продовжимо фокусуватися на нативній рекламі, особливо на мобільній рекламі і відеореклами в стрічці новин», – повідомляє прес-служба.

Так, холдинг зберігає прогноз, згідно з яким виручка «ВКонтакте» може подвоїтися протягом наступних 3-4 років.

Зазначимо, що розмір активної місячної аудиторії соцмережі у березні досяг нової рекордної позначки – 97 млн користувачів. Також продовжилося стабільне зростання мобільного аудиторії: в березні був встановлений новий рекорд – більше 80 млн мобільних користувачів за місяць.

Крім «Вконтакте» Mail.ru Group належать соцмережі «Мій світ» і «Однокласники», які принесли компанії в січні-березні 3,839 млрд рублів (на 1,1% менше, ніж роком раніше).

Виручка Mail.ru за сегментами пошук, електронна торгівля та інших напрямках зросла майже на 20% – до 983 млн рублів. Сегмент онлайн-ігор приніс компанії 4,2 млрд рублів виручки, збільшившись в 1,5 рази.

Згідно інформації на офіційному сайті компанії, Mail.Ru Group займається розвитком комунікаційних та розважальних інтернет-сервісів в Росії і світі. Вона володіє 100% інтернет-ресурсу Mail.ru, сервісу миттєвих повідомлень ICQ та близько 30 ігровими проектами. Компанії також належить розробник мобільних ігор Pixonic, сервіс замовлення та доставки їжі Delivery Club, фото- і відеододатки Aristo, Prisma і VINCI.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті