Податковий борг «Укрнафти» зріс на 3,1 млрд грн
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Податковий борг «Укрнафти» зріс на 3,1 млрд грн

Податок не був сплачений через фінансувати невідкладних виробничіх потреб

Станом на 31 грудня 2016 року податковий борг ПАТ «Укрнафта» склав 13,2 млрд грн, збільшившись за рік на 3,1 млрд грн. Про це йдеться в звітності компанії за 2016 рік.

«Укрнафта» в 2016 році виплатила 8,1 млрд грн податків, що перевищує показник 2015 року, коли компанія оплатила 5,3 млрд грн. Всього на сплату податків компанія направила 45% власного грошового потоку, 26% – на невідкладні виробничі витрати і інвестиції, 16% – на оплату праці, і 12% – на оплату за нафтопродукти для забезпечення потреб мережі АЗС за перші чотири місяці 2016 році.

«Компанія не змогла оплатити всі нараховані податки через необхідність фінансувати невідкладні виробничі потреби, проблем з оплатою з боку деяких бізнес-партнерів і збільшення запасу нафтопродуктів», – наголошується в звітності.

У той же час дебіторська заборгованість за продукцію, товари, роботи, послуги на кінець 2016 року склала 2,8 млрд грн, зменшившись на 6,4 млрд грн за рахунок формування резерву за цими боргами, що передбачено міжнародними стандартами фінансової звітності.

Нагадаємо, «Укрнафта» за 2016 рік наростило збиток до 8,74 млрд грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло