У Лівії затримали танкер під українським прапором з контрабандою

У Лівії затримали танкер під українським прапором з контрабандою

У МЗС України перевіряють цю інформацію

Біля берегів Лівії державні військово-морські сили провели затримання двох суден, екіпажі яких підозрюють у тому, що вони вивозили контрабандну нафту з цієї країни. Інцидент стався західніше міста Тріполі – столиці Лівії.

Під час затримання понад три години тривала перестрілка між лівійськими військовими і екіпажами танкерів, передає Reuters.

За інформацією, наданою представником військово-морських сил Лівії Аюбом Кассемом, один з кораблів, що підозрюються в контрабанді – це танкер «Рута», він ходить під українським прапором. Друге судно під назвою Stark належить одній з країн Африки.

«Зіткнення тривали протягом трьох годин, але обидва танкери були успішно захоплені», – констатував спікер військового відомства.

Кассем не розповів подробиць про затримання або втрати, крім того, невідомо, скільки людей було на бортах затриманих суден і де зараз їхні екіпажі.

Українська влада вже перевіряє дані щодо затримання нібито українського танкера біля берегів Лівії. Про це зранку, 29 квітня, повідомили у Департаменті консульської служби МЗС України журналістів УП.

За даними дипвідомства, наразі немає офіційного підтвердження такої інформації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті