«Львіввугілля» отримало від держави ще 7 млн грн на відкриття нових лав

«Львіввугілля» отримало від держави ще 7 млн грн на відкриття нових лав

Вже ведеться підготовка по відкриттю трьох лав

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України виділило державному підприємству «Львіввугілля» 6,9 млн грн на відкриття нових лав і закупівлю обладнання для модернізації та переоснащення шахт у 2017 році.

Про це повідомив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації Михайло Мельник, передають Українські Новини.

За словами Мельника, зараз ведеться підготовка до відкриття трьох нових лав, очікується, що вони будуть запущені до липня 2017 року. Це дозволить «Львіввугілля» збільшити видобуток.

Раніше Львівська обласна держадміністрація заявила про отримання держпідприємством «Львіввугілля» 5,69 млн грн на відкриття нових лав і закупівлю обладнання для модернізації та переоснащення шахт у 2017 році.

Держпідприємство «Львіввугілля» має намір збільшити видобуток вугілля в 2 рази, або 1,5 млн тонн до 3 млн тонн в 2020 році.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло