Меркель зустрінеться із Путіним, щоб обговорити питання Сирії та України
Це буде перший візит канцлера Німеччини до Росії за останні два роки

Канцлер Німеччини Ангела Меркель зустрінеться із президентом Росії Володимиром Путіним у його літній резиденції у Сочі у вівторок. Вони обговорюватимуть питання двостороннього співробітництва, міжнародні проблеми, включаючи боротьбу з тероризмом на Близькому Сході, і реалізацію мінських угод. Про це повідомляє BBC.
Зв’язки між Росією та Німеччиною погіршилися після анексії Криму в 2014 році, коли Німеччина стала ініціатором введення санкцій ЄС.
Політики нещодавно перетиналися на міжнародних самітах, але ця зустріч має на меті підготовку до саміту G20, який відбудеться у липні в Гамбурзі.
Меркель хоче, щоб Росія припинила конфлікт в Україні, використовуючи свій вплив на проросійських сепаратистів, а також потребує співпраці з Москвою для встановлення миру в Сирії, повідомляє кореспондент BBC Демьєн МакГінес. Однак Путіну теж треба підтримка Меркель, щоб відмінити санкції ЄС, додає кореспондент. Путін хоче почути також її думку про президента США Дональда Трампа, з яким вона нещодавно зустрічалася.
До 2014 року лідери часто спілкувалися і виявляли значну повагу один до одного. Меркель розмовляє російською, оскільки виросла в комуністичній східній Німеччині. Путін володіє німецькою, оскільки працював у КГБ в Дрездені у 1980-х.
Німеччина критично ставиться до дій Росії в Криму у 2014 році. Німецьке агентство внутрішньої розвідки також звинувачує Росію у серії кібератак на державні комп’ютерні системи країни.
У середу президент РФ зустрінеться із президентом Туреччини. В той час, як вони підтримують різні сторони в громадянській війні в Сирії – Москва виступає на підтримку сирійського президента Асада, а Анкара за його опонентів – обидві країни почали спільні повітряні удари проти ІДІЛ у січні. Спільна операція відбулася приблизно за рік після того, як Туреччина збила російський військовий літак, що призвело до кризи у їх відносинах.
Також у вівторок Путін матиме телефонну розмову із президентом США Дональдом Трампом, як повідомляє Білий Дім. Очікується, що вони обговорюватимуть війну в Сирії.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].